درباره من

 

من هرمیا هستم فوق لیسانس مدیریت اقتصادی با گرایش تحلیل محیط اقتصادی، از سال ۹۱ به صورت حرفه ای و تخصصی فارکس کار میکنم. استراتژی های زیادی را امتحان کردم تا بالاخره شیوه خودم را پیدا کردم. این شیوه ترکیبی از تحلیل تکنیکال ، فاندامنتال و روانشناسی قیمت هست. از نظر من فارکس بیشتر از آنچه که نیاز به تحلیل های مختلف داشته باشد نیاز به یک خودشناسی درونی دارد که اکثر مدرسین این گونه از دوره ها به آن نمی پردازند.

در دوره های آنلاین تخصصی که بنده تدریس می کنم ، در کنار انواع استراتژی های معاملاتی سعی میکنم روی روانشناسی تحلیلگر هم کار کنم و فرد را به صورت کامل هدایت کنم. هر فردی با توجه به سبک زندگی که تا کنون داشته همواره مملو از ترس ها و گره هاست و این ترسها در کنار طمع ، به پیروزی ها و شکستهایی منجر می شود که ممکن است ادامه فعالیت سرمایه گذاری را برای فرد معامله گر با چالشهایی روبرو کند. هر دوره آموزشی نیاز به تداوم آموزش در کنار مربی دارد و فارکس هم از جمله دوره هایی است که  صرفا با یادگیری چند متد و استراتژی بازده مطلوب را نخواهد داشت در ارتباط بودن با یک مربی حرفه ای به مدت یک سال میتواند دید مناسبی از بازار را به مخاطب بدهد.

برای ارتباط با من و ثبت نام در دوره های منتورینگ خصوصی آنلاین از طریق تلگرام  به من پیام بدهید. در مطالب این سایت تلاش شده است تا با جمع آوری اطلاعات کافی برای معامله ذهن مخاطب را منسجم ساخته و از شلوغی بیش از حد دوری کنیم. در ادامه هم زمان با این موضوعات به مبحث بسیار مهم مدیریت ریسک و هدف گذاری خواهیم پرداخت. در دروس ابتدایی با مفاهیم اصلی و مقدماتی فارکس آشنا می شویم و در ادامه مختصری از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را ارائه خواهم داد.